SHERADIN BERISHA: ‘ARTISTËT’ E SOROS’it!

Pashtriku, 16 mars 2019: Aktrimi i pozitës dhe opozitës në Shqipëri me tubime e protesta, duket shumë mirë i orkestruar! Ky skenar do të përfundoj me një marrëveshje politike për një qeveri teknike, midis dy artistëve të Sorosit, Edi Rama ^ Luzim Basha. Pa u çliruar politika shqiptare nga këta dy krahe të të njejtit trup (që sundojnë për 28 vjet rresht në Shqipëri), s’mund të ketë drejtësi në asnjë drejtim, përkundrazi do të ketë ikje e varfëri!
***
Shikoni me kujdes këtë video! Luli i Sorosit, i ankohet Sorosit për Edin e Sorosit!
https://youtu.be/vk–Ghzb3XI

 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura