SHERADIN BERISHA: EDHE KOKA E ALBIN KURTIT SHFRYTËZOHET PËR VOTË!

Pashtriku, 8 shkurt 2021: Militantët partiak dhe jo vetëm për ta denigruar personalitetin e Albin Kurtit (për votë) në rrjetet sociale kanë publikuar një fotografi të falsifikuar të dy politikanëve të Listës Sërbska, Slavko Simiç dhe Goran Rakiç.
Në fotografinë origjinale Goran Rakiç në foto është me anëtarin e Sërbskës Slavko Simiç, ndërsa në fotografinë e falsifikuar, koka e Albin Kurtit ëdhtë vënë në trupin e Slavko Simiçit! (Shikoni fotografitë)
Falsifikimi është mënyra më e shëmtuar për ta manipuluar të vërtetën. Oo njerëz gënjeshtra të robëron, e vërteta të çliron! Çlironu nga gënjeshtra, jetoni të lirë!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura