SHERADIN BERISHA: GËNJESHTRA E EDI RAMËS ME FATKEQËT E TËRMETIT!

Pashtriku, 27 nëntor 2019: Për një politikan më mirë është të humbas me parime se të fiton me gënjeshtra!
Edi Rama e ka zgjedhur rrugën e “fitores” me gënjeshtra!

Presidenti i 16-të amerikan, Abraham Lincoln (1809 – 1865) ka thënë: “Mund t’i gënjeni të gjithë për pak kohë ose dikë përgjithmonë, por nuk mund t’i gënjeni të gjithë përgjithmonë.”!!!
Politika e keqe nuk është gjë tjetër veç mjeshtëri e gënjeshtrës në çastin e duhur.
Edi Rama s’e ka gjetur çastin e duhur për të gënjyer!


 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura