SHERADIN BERISHA: TË LUMTË ANTON QUNI!

Pashtriku, 5 shkurt 2020: Sot Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni pranoi detyrën e ministrit nga ministri në detyrë i qeverisë Haradinaj, Rrustem Berisha. Me këtë rast z.Quni partinë e bëri më pak të rëndësishëm se qeverinë! Ai si Ministër i Ri i qeverisë Kurti (nga radhët e LDK-së) i ofroi detyrën e këshilltarit politik ish MM Rrustem Berisha (nga radhët e AAK-së)! Një shembull i mirë tolerance e mirëkuptimi, që s’ka ndodhur asnjëherë në rrafshin politik e institucional të Kosovës! Të lumtë Anton! 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura
Read More

JO ASOCIACIONIT!

Reagim i ShFHDK: Gjaku i dëshmorëve të na bashkojë kundër armiqëve në mbrojtje të sovranitetit dhe integritetit të…