SI TA LARGOJMË SERBINË NGA KOSOVA?! (VIDEO)

SI TA LARGOJMË SERBINË NGA KOSOVA?! (VIDEO)

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 6 korrik 2023

SHBA-në dhe BE-në e kemi në Kosovë dhe nuk largohen prej këtu, sepse jemi në orbiten e tyre, por kryeçështja është si ta largojmë Serbinë nga Kosova? Si ta mposhtim rrezikun nga “Zajednica” dhe “44 minishetet serbe”?

Kliko e dëgjo 👇👇👇

Rreziku nga ‘Zajednica’ dhe ’44 minishtetet serbe

Total
0
Shares
1 comments
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura