T’A NDIHMOJMË NORA SARAÇIN

Prishtinë, 8 dhjetor 2020: Shoqja jonë Nora ka nevojë për ndihmë, për të luftuar me sëmundjen e Leukemis Akute. Andaj, kërkojmë nga ju t’a shpërndani këtë njoftim në faqet e mediave tuaja.
“Nora Saraçi nga Mitrovica – Kosovë, është vetëm 27 vjet e re.
Ajo është diagnostikuar me Leukemi Akute AML.
Ajo po mjekohet në Spitalin Mjekësor ‘Park Goztepe’ në Stamboll, Turqi.
Trajtimi përbëhet nga disa seanca të kimioterapisë dhe një transplantim.
Për të përmbushur trajtimin dhe transplantimin, ndihma financiare është e nevojshme sa më shpejt të jetë e mundur.
Ne kemi nevojë për ndihmë financiare urgjentisht.
Kostoja e trajtimit të saj do të shkojë deri në 200.000 Euro.
Çdo dhurim nga ju mund të shpëtojë jetën e Norës.”
Linku gofundme.com
https://www.gofundme.com/f/urgent-help-for-our-sister-nora-saraci-needed?fbclid=IwAR3dlqh4o46o_JoyvDVcBNN5bj5p-EJDYZzynh6374VXBVl7RAfYYw-rxeo
E vlerësojmë shumë kohën tuaj për shpërndarjen e këtij informacioni.
Me respekt,
Ekipa “T’a ndihmojmë Nora Saraçin”

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura