TAFIL DURAKU: ORA E SHQIPËRISË I FTON FUQITË E MËDHA…

Burojë, 26. 07. 2015 – Ora e Shqipërisë, nuk po pushon për asnjë çast! Ora e Shqipërisë, i fton Fuqitë e Mëdha, me në krye SHBA, BE dhe NATO-n, që ta përurojnë Shqipërinë, duke i prerë kufijtë e saj të brendshëm. Me këtë gjest politik e diplomatik, njerëzor, nuk ndryshojnë kufijtë e jashtëm të Mesdheut Iliro-Shqiptar dhe del në dritë, siç shihet në hartën tonë:
SHQIPËRIA – SHQIPËRI!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura