TIRANIA DHE NËNSHTRIMI

The spread of the virus on the planet. Collage from 3d virus and 3d globe. Corona virus concept.

TIRANIA DHE NËNSHTRIMI

Nga Sheradin Berisha, Facebook 27 mars 2022

E kam thënë një vit më parë (më 26 mars 2021) dhe nuk i heq asnjë pikë as presje!

“Tirania e Plandemisë synon nënshtrimin e njerëzisë! Shqipe, “nënshtrimi është një vetëvrasje e përditshme”, ka thënë Balzaku! Prandaj te zgjimi është shpëtimi!”

Burimi:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10218714328865762&id=1125324528

———————– 

Shtojcë:

 “VIRUSI KORONA” SI ALARM I POLITIKËS DHE SINDROM I FRIKËS!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 20022

https://pashtriku.org/virusi-korona-si-alarm-i-politikes-dhe-sindrom-i-frikes/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura