VAKSINIMET E RREME PËR ELITËN!

Te zgjimi është shpëtimi!

VAKSINIMET E RREME PËR ELITËN!

Nga Sheradin Berisha, Facebook, 10 shkurt 2022

Kush gënjen një herë, mbetet i dyshuar si gënjeshtar përherë!  “E keqja s’është gjë tjetër veçse gënjeshtra e vënë në praktikë”, ka thënë shkrimtari, poeti dhe aktivist politik anglez, Walter Savage Landor (1775 – 1864).

Ndërkaq romancieri, kritiku letrar dhe gazetari i shquar francez, Marcel Arland, (1899 – 1986) thotë

“Gënjeshtra nuk është e keqe në vetvete, por bëhet e keqe kur besohet”.

Elita e Plandemisë COVID-19 është ajo e cila me gënjeshtra e ka nisur këtë çmendi globale, prandaj dhe rrenët me vaksinimin e tyre duken ashiqare. Genjeshtra pa fund ka edhe me testime, me prezentime të “tmerrshme” nëpër stacionet intenzive spitalore, me vdekjet në emër të Covidit  dhe jo vetëm!

DËSHMI

“Një pjesë e madhe e atyre mbi një nivel të caktuar që janë vaksinuar kanë marrë vaksina false (…) Unë ju siguroj sepse edhe mua ma kanë ofruar”, thotë psikiatri, politikani, eseisti dhe personaliteti televiziv italian, Alessandro Meluzzi, i lindur më 9 tetor 1955 në Napoli.

Deklarimi i Profesor Alessandro Meluzzit u prezentua në emisionin e “kla.tv, Alessandro Meluzzi, Fake – Impfung für die Eliten” (Vaksinimet e rreme për Elitën).

***

Emisioni i kla.tv Fake – Impfung für die Eliten (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=HDYzl9CbH94

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura