VDEKJET NGA INJEKSIONET E TERAPISË GJENETIKE!

VDEKJET NGA INJEKSIONET E TERAPISË GJENETIKE!

Dy të tretat e të gjitha vdekjeve në tre muajt e fundit!

Vaksinimi i SIDA-s në Korenë e Jugut? 87 për qind të vaksinuar, më shumë “vdekje nga COVID” se kurrë më parë!

Pandemia e vaksinës SIDA është në të vërtetë e afërt, pasi injeksionet e koronës me sa duket dobësojnë sistemin imunitar me çdo injeksion shtesë.

wochenblick.at, më 31 Mars 2022

Fatkeqësia e vaksinimit në Korenë e Jugut po bëhet gjithnjë e më e dukshme. NAbg Liberale, Mag. Gerald Hauser ka vënë ekskluzivisht përmbledhjen e tij tronditëse të zhvillimit të numrave të koronës në Korenë e Jugut në dispozicion të Wochenblick. Atje, 87 për qind e popullsisë kanë bërë tashmë dy injeksione të terapisë gjenetike dhe pothuajse dy të tretat kanë pasur edhe dozën e tretë.

Rezultati: numri i vdekjeve nga COVID po shpërthen. 64 për qind e totalit të vdekjeve të regjistruara gjatë pandemisë janë regjistruar në tre muajt e parë të këtij viti (2022). Numri i vdekjeve të raportuara çdo ditë po arrin majat alarmante. Dobësimi i sistemit imunitar nga injeksionet e rrezikshme të koronës po bëhet qartësisht i dukshëm në gjithnjë e më shumë vende. Një pandemi e AIDS-it e vaksinimit është ndoshta në horizont këtu.

“Vaksinimi është problemi dhe jo virusi” thekson Hauser. Vetëm kohët e fundit Wochenblick raportoi për zhvillimin shqetësues të “vdekjeve nga korona” në Danimarkën e vaksinuar, bazuar në dokumentet që Hauser i vuri ekskluzivisht në dispozicion. Fatkeqësisht, përmbledhja e tij aktuale e numrave nga Koreja e Jugut mbështet frikën se një pandemi e SIDA-s me vaksinë është në rrugë e sipër.

Kampionia botërore e vaksinimit, Koreja e Jugut: Pothuajse dy të tretat “përforcohen”

Me 87 përqind të njerëzve që janë kafshuar dy herë, Koreja e Jugut është padyshim një nga studentët model të vaksinimit. Rreth 64 për qind e popullsisë tashmë kanë marrë qepjen (dozën) e tretë deri më 28 mars 2022.

***

Numrat aktualë të Corona për Korenë e Jugut

https://corona-zahlen-heute.de/suedkorea/

***

Vaksinimi kundër koronavirusit (COVID-19).

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations

***

Dy të tretat e të gjitha vdekjeve nga Covid në tre muajt e fundit

Megjithatë, numri i rasteve ka ardhur duke shpërthyer që nga fillimi i vitit, por mbi të gjitha vdekjet nga Covid 19 po arrijnë në nivele rekord të paprecedentë. Nga fillimi i krizës së Corona – në Korenë e Jugut ka pasur rastin e parë më 20 janar 2020 – deri në fund të vitit 2021, janë regjistruar gjithsej 5,625 vdekje nga Covid. 

Këtë vit, 9798 vdekje nga Covid u shtuan deri më 28 mars 2022, pra brenda vetëm tre muajve. Kjo do të thotë se 64 për qind e të gjitha vdekjeve (15,423 deri më 28 mars 2022) në të gjithë krizën e koronës kanë ndodhur në këta tre muajt e fundit.

Vdekjet ditore të raportuara rishtazi nga COVID-19 gjithashtu arrijnë vlerat kulmore të trishtueshme, në dimensione të paparë më parë! Për shembull, më 24 mars 2022, në Korenë e Jugut u raportuan 470 vdekje marramendëse nga COVID-19 në një ditë – shumëfish të niveleve të vitit 2020 ose 2021.

Injeksionet mRNA në Korenë e Jugut

Gjithsej 120.4 milionë doza vaksinash janë administruar në Korenë e Jugut deri më 27 mars 2022. Nga këto, 74.1 milionë doza ishin nga Pfizer/BioNTech dhe 24.2 milionë doza nga Moderna. Pra, rreth 82 përqind e koreanëve u kafshuan me injeksione mRNA.

Vaksinimi SIDA dhe ligji i qepjes së detyrueshme

Në këtë sfond, fakti që qeveria e gjelbër-bruz po mbyll një sy ndaj këtyre zhvillimeve dhe se ligji për vaksinimin e detyrueshëm nuk është ende jashtë tavolinës, mund të cilësohet vetëm si krim.

Për shkak se zhvillimi në Danimarkë, Zelandën e Re (raportoi Wochenblick) dhe tani në Korenë e Jugut tregon në drejtimin që një pandemi e vaksinës SIDA është në të vërtetë e afërt, pasi injeksionet e koronës me sa duket dobësojnë sistemin imunitar me çdo injeksion shtesë. Wochenblick raportoi këtu se si bëhet kjo në detaje.

Kliko këtu 👇👇👇

https://www.wochenblick.at/allgemein/wissenschaftlich-erklaert-so-entsteht-impf-aids/

/ Përshtatur në shqip nga Sheradin Berisha, Facebook 31 mars 2022 /

————

Burimi:

Impf-AIDS in Südkorea? 87 Prozent geimpft – so viele “COVID-Tote” wie noch nie

31. März 2022

https://www.wochenblick.at/brisant/impf-aids-in-suedkorea-87-prozent-geimpft-so-viele-covid-tote-wie-noch-nie/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura