EKSKLUZIVE! GEZATERI GJERMAN:”SULMI I DHJETORIT 2016 ME KAMION NË BERLIN ISHTE MASHTRIM (INSKENIM), SHIKONI FAKTET (VIDEO)

Pashtriku.org, 7 dhjetor 2017: Gazetar i pavarur gjerman, Gerhard Visnevski, i cili ka shkruar disa libra, njëri prej tyre flet për 11 Shtatorin 2001, ka publikuar një video të dokumentuar në të cilën në mënyrë të ngadalësuar e ka shfaqur në Youtube, lidhur me sulmin (me kamion) që kishte ndodhur më 19 dhjetor 2016, në Berlin!
Sipas gazetarit Visnevski, në këtë video ka kontradikta dhe mospërputhje të vrasjes!
Një nga gjërat më të çuditshme në video është se që askush dhe askund nuk janë parë të plagosur e as u botua diku një emër i viktimave që humbën jetën në këtë sulm.
Visnevski është gazetar i pavarur, i cili ka punuar gjatë në shërbimin publik, por për shkak të punës kërkimore dhe qëndrimit të tij të palëkundur u largua nga puna…!

_____________

Burimi:

Shikoni me kujdes videon në gjuhën gjermane të përkthyer me titra në gjuhën kroate:
Berlin – Teror Istina ili Laž ? 19.12.2016 Napad False Flag?


 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura