KRIMI PLANDEMIK!

Nga arkivi i FB, 22 prill 2020

KRIMI PLANDEMIK!

Nga Sheradin Berisha, 22 prill 2020

Në muajin e dytë të Plandemisë (më 22 prill 2020) kur terrori mediatik, politik, farmaceutik dhe jo vetëm, i detyronin njerëzit të mbylleshin në shtëpi, për ta “ndalur” gjoja përhapjen e virusit, në rrjetin tim fb., kam shkruar:

T’I THEMI JO IZOLIMIT DHE NËNSHTRIMIT!

Izolimi i detyrueshëm në shtëpi (nga politika dhe jo vetëm) kundër përhapjes ‘Covid19’, nuk është mbrojtje, përkundrazi shkakton sëmundje kolektive në shoqëri! Natyra është shërim, izolimi (përveç se ëshë sëmundje) është dhe nënshtrim pa diskutim! Prandaj t’i themi Jo izolimit dhe nënshtrimit!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura