MEDIET E KONTROLLUARA!

MEDIET E KONTROLLUARA!

Kush i ka mediat në dorë i ka edhe mendjet e njerëzve nën kontroll! Kujtoni këtu vetëm debatet e përnatshme televizive për të kuptuar kush i ka nën kontrollë mendjet e shqiptarëve!

Te zgjimi është shpëtimi 🤝

Sheradin Berisha © Pashtriku.org

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura