MILAIM ZEKA – UZINË E GËNJESHTRAVE DHE FYERJEVE… (VIDEO)

MILAIM ZEKA – UZINË E GËNJESHTRAVE DHE FYERJEVE…

Nga Sheradin Berisha

Milaim Zeka gjithçka mund të jetë vetëm epitetin gazetar nuk mund ta ketë!!! Ky njeri është një uzinë e fyerjeve, gënjeshtrave e shpifjeve në televizionet e biznesit…!

Për të kuptuar mirëfilli entuziazmin e dalldisur të këtij deliranti, shikoni videon …

Klikoni poshtë👇👇👇

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura