MILOJKO PANTIÇ: HISTORIA SERBE ËSHTË E GËNJESHTËRT! (VIDEO)

MILOJKO PANTIÇ: HISTORIA SERBE ËSHTË E GËNJESHTËRT! (VIDEO)

Milojko Pantić: “Historia serbe është e gënjeshtërt, ky mashtrim është në interesin kombëtar serb! Dobrica Ćosić pranoi se ka shpikur gjithçka …”

© Pashtriku.org

Klikoni poshtë linkun…

https://www.facebook.com/UsaAlbanianSocietyNY/videos/698305765341517/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=Nif5oz

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura