NATYRA SHËRON, IZOLIMI DËMTON! 

NATYRA SHËRON, IZOLIMI DËMTON! 

Nga Sheradin Berisha, Facebook 24 Prill 2020

Njeriu është natyrë dhe aty jeton në çdo mënyrë! Natyra shëron, ndërsa izolimi dëmton!

Çdo ditë izolimi (karantinimi) me Covid’19 arsyetohet, ndërsa vaksina e Bill Gates do të jetë si qëllim final për mikroçipim digjital …!

Ky veprim është ndëshkim me paramendim! Prandaj t’i themi mjaftë izolimit e mashtrimit!

#Zgjohu #mos #fli #me #sy #hapur!!!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura