PARALAJMËRIMI I EDI RAMËS – KËRCËNIM PËR TË PAVAKSINUARIT!

Po hyjmë në një dimër të errët për njerëzimin!

PARALAJMËRIMI I EDI RAMËS – KËRCËNIM PËR TË PAVAKSINUARIT!

Nga Sheradin Berisha, Facebook, 17 nëntor 2021

Disa ditë më parë kur në shtetet e Europës po shtoheshin masat për t’i detyruar njerëzit që të vaksinohen, Edi Rama përmes një mesazhi në rrjetet sociale ka paralajmruar shqiptarët që të Vaksinohen sepse “mund të mbeteni jashtë aksesit në mjediset publike!” Edhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në parlament ka theksuar “Green Pass” për të hyrë në lokale dhe vende të tjera ku merret shërbim për qytetarët.

Paralajmërimi si kërcënim i Edi Ramës (i këtij mjekërr cjapit të Surrelit) nuk ka të bëjë fare me ruajtjen e shëndetit, sepse sipas OBSH-së edhe të vaksinuarit me 2 e 3 doza infektohen nga varianti Delta, dhe të njejtit e përhapin tek të tjerët!

Në këtë kuptim, të vaksinuarit e “infektuar” duke qenë të pajisur me “GREEN PASS” hynë në mjediset publike (të Edi Ramës) dhe kështu e “rrezikojnë shëndetin publik”! Prandaj edhe të pavaksinuarit duhet të bëjnë TESTIN PCR, përpara se të hyjnë në ato “mjedise publike”!!!

Nëse bëhet testimi i të vaksinuarëve, atëherë zbulohet manipulimi i kësaj agjende kriminale!

Prandaj ky PLAN vazhdon të realizohet duke i diskriminuar njerëzit, sikur në “fermën e derrave” të Orwellit!

Tashmë po hyjmë në një dimër të errët dhe fatalë për njerëzimin!

Kjo diktaturë sanitare është e dobët, për aq sa njerëzimi bëhet bashkë!

Shqiptarë zgjohuni, sa nuk është bërë vonë!

Këtë kërcënim e nënshtrim mos e pranoni!

Bashkohuni të VAX e të pa VAX, dilni masovikisht në rrugë e protestoni qetësisht!

***

Shtojcë

SI TA KUPTOJMË SYNIMIN PËR VAKSINIM ME DETYRIM DHE GREEN PASS-in?!

Klikoni këtu 👇👇👇

***

#Jo #vaksinim #me #detyrim #për #nënshtrim

PA FRIKË T’I THEMI NDALË EDI RAMËS!

Sheradin Berisha, FB, 6 nëntor 2021

https://pashtriku.org/pa-frike-ti-themi-ndale-edi-rames/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura