RADIKALIZMI I MINISTRIT!

RADIKALIZMI I MINISTRIT!
Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 23 Prill 2022


Ministri i Shëndetësisë Federale të Gjermanisë “Karl Lauterbach tani po flet për “variante vrasëse” dhe “armiq të shtetit”. Burri radikalizohet. Ai nuk i përket kabinetit, i përket terapisë”.


“Për shkak se Karl Lauterbach nuk mund të na detyronte vaksinimin, që deri vonë konsiderohej një fjalë e ndaluar e lajmeve të rreme, ai tani po kërcënon subjektet kundërshtuese me detyrimin për të mbajtur maska. Ai është përçarësi më i keq në Gjermani.”
Julian Reichelt, ish-kryeredaktor i BILD, auf1.tv

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura