SHERADIN BERISHA: S’KA RËNDËSI QYSH VOTON, RËNDËSI KA KUSH I NUMRON!

Pashtriku, 15 nëntor 2019: Shkrimtari i shquar amerikan, Samuel Langhorne Clemens (1835 – 1910) i njohur me pseudonimin e tij, Mark Twain, lidhur me votën ka thënë:
“Nëse vota do ndryshonte vërtet gjërat, nuk do na e lejonin kurrë”!
Prandaj s’ka rëndësi qysh voton, rëndësi ka kush i numron!
Ashtu si jemi atë qeveri do ta kemi!

 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura