SHKATËRRIMI I NATYRËS NJERËZORE!

SHKATËRRIMI I NATYRËS NJERËZORE!

PLANdemia si krim tashmë modelohet edhe në veshje! Kjo nuk është modë, është nënshtrim, degjenerim dhe shkatërrim i natyrës njerëzore!

Përpunimin e këtij modeli kriminal global e bëjnë “shkencëtarët” e institutit Tavistock përmes ekipeve të modës! Ky institut financohet nga të njëjtat korporata globale që e financojnë PLANdeminë!

Për të mësuar detajet e këtij manipulim antinjerëzor, lexoni librin e Dr.John Coleman “Das Tavistock Institut – Auftrag: Manipulation”!!!

Kjo racë duhet të  injorohet kudo që takohet!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 16 mars 2022

——–

Në video: Java e Modës në Londër, shkurt 2022 (London Fashion Week, february 2022) https://www.facebook.com/1125324528/videos/pcb.10220333942075080/329465062550010

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura