VERIU BOMBË E KURDISUR!

VERIU BOMBË E KURDISUR!

Nga Sheradin Berisha, Fb, 06. 12. 2022 – Pashtriku 12. 01. 2023

Bombat e orëve të mbrëmjes në veri të Kosovës nuk janë të rastësishme! Ato janë kurdisur qysh në qershor 1999, menjëherë pas hyrjes së trupave të NATO-s dhe vendosjes së KFOR-it francezë mbi urën e lumit Ibër dhe ndarjes së Mitrovicës jugore nga ajo veriore bashkë me tri komunat: Zveçan, Leposaviç dhe Zubinpotok!

Më 10 nëntor 2022 kam publikuar një analizë përmbajtësore. Fillimisht ju ftojë ta lexoni dhe pastaj të komentoni:

Veriu është bombë e kurdisur dhe eksplodon me planë të agjendave ndërkombëtare …

VERIU, VENDI I KRIZAVE TË RICIKLUAR DHE PLANI FRANKO – GJERMAN SI ZGJIDHJE!

____________

Shtojcë

ÇKA E PRET “KURTIN -2”?

Nga Sheradin Berisha

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura