VOTA E MARK TWAIN’it!

Pashtriku.org, 17 qershor 2017: Shkrimtari i shquar amerikan, Samuel Langhorne Clemens (1835 – 1910) i njohur me pseudonimin e tij, Mark Twain, lidhur me votën ka thënë: “Nëse vota do ndryshonte vërtet gjërat, nuk do na e lejonin kurrë”! Prandaj s’ka rëndësi si voton populli, rëndësi ka kush i numron ato! (Kryeredaktori i pashtriku.org, Sh.B) 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura