LOJËRAT SIMULUESE TË GLOBALISTËVE ME COVID!

Ta dini, zgjimi është shpëtimi:

LOJËRAT SIMULUESE TË GLOBALISTËVE ME COVID!

Nga Sheradin Berisha, FB 08. 12. 2022 – Pashtriku 12. 01. 2023

Gjenerali amerikan MICHAEL FLYNN (ish-këshilltar i sigurisë kombëtare i presidentit të 45-të amerikan, Donald Trump) në një intervistë me Alex Jones lidhur me lojërat perverse virusale të mafias globaliste, thekson se globalistët pas koronës po përgatisin pandeminë e radhës, luftën digjitale dhe jo vetëm. Michael Flynn thotë se Covid u krijua nga ‘elita globale’ që tashmë po komplotojnë virusin e tyre të ardhshëm.

“Kemi marrë variante të ndryshme. Mund të ketë një formë tjetër të një SARS që është imponuar në sistemin ndërkombëtar, apo jo?” tha ai në intervistë.

“Plani i tyre i vogël me Covid nuk funksionoi sepse shumë njerëz, e dini, bota e atyre që unë i quaj luftëtarët dixhitalë ose gazetarët qytetarë që janë atje. Ata po luftojnë për të vërtetën dhe kështu e vërteta është ekspozuar për të gjithë tiraninë Covid me të cilën po përballemi”, shtoi ai.

Ish gjenerali i ushtrisë amerikane Flynn, ka nënvizuar faktin se kjo gjendjen për ekonominë amerikane, do të jetë “depresion i kontrolluar”.

***

Michael Flynn Ups the Conspiracy Ante, Says COVID Released by ‘Global Elites’

https://www.newsweek.com/michael-flynn-ups-conspiracy-ante-says-covid-released-global-elites-1653191

***

Nga arkivi më 8 dhjetor 2021

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219929352280588&id=1125324528

_________________

GJYKATËSI FEDERAL BLLOKON MANDATIN E VAKSINËS ME DETYRIM QË E PROMOVON PRESIDENTI, JOE BIDEN!

Pashtriku, 8 dhjetor 2021

https://pashtriku.org/gjykatesi-federal-bllokon-mandatin-e-vaksines-me-detyrim-qe-e-promovon-presidenti-joe-biden/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura