PLANDEMIA, ORA POLICORE, IZOLIMI DHE JO VETËM, SHKATËRRUAN SHËNDETIN DHE EKONOMINË TONË!

PLANDEMIA, ORA POLICORE, IZOLIMI DHE JO VETËM, SHKATËRRUAN SHËNDETIN DHE EKONOMINË TONË!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 8 Prill 2022

Dy vjet më parë (më 8 prill 2020) kam bërë një koment lidhur me plandeminë si vijon:

1. “Në këtë kohë plandemie pasiguria individuale po shndërrohet në pasiguri kolektive globale! Kush po i fryn këtij ‘zjarri’? Politika dhe shkenca e biznesit, përmes Mainstram midieve! Të këndellemi 🤝” (Facebook, më 8 Prill 2020)

***

Ndërkaq një vit më parë, (më 8 Prill 2021) kam bërë tri komente, të cilave sot nuk i heqi asnjë pikë e presje!

2. “400 mijë votuesit e Albinit KREJT dhe DREJT t’i thonë JO Izolimit dhe orës policore, sepse në këtë mënyrë i thonë JO shkatërrimit të jetës dhe ekonomisë sonë!” (Facebook, më 8 Prill 2021)

3. “Orë policore nga 22-05! Për kë? Për armikun e padukshëm! E gjatë ditës (5-22) ku struket ky ‘armik’?! Të zgjohen mendjefjeturit! T’i themi ndalë krimit lokal të ideuar nga demonët global!” (Facebook, më 8 Prill 2021)

4. “Izolimi ndikon rëndë edhe në shëndetin mendor të njeriut! T’i themi ndalë psikopatëve të politikës, të cilët miliona njerëz i kanë bërë pacientë të psikiatrisë e farmaceutikës!” (Facebook, më 8 Prill 2021)

…………

Nga arkivi, më 8 prill 2021

SA NA MBRON MASKA?! 👇👇👇

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura