RRESHTAT E GJATË …

RRESHTAT E GJATË …

Nga Sheradin Berisha, Facebook, 08 shkurt 2022

1. Plandemia Covid-19, me masat kufizuese me detyrim,  me rreshtat e gjatë të vaksinimit, të testimit dhe pastaj për pozitivët dënimi me anë të karantinimit, t’i kujton rreshtat përpara Kampeve Naziste të Përqëndrimit! Dhe gjithë kjo histori histerike përbënë një krim kundër njerëzimit! …

2. Juria e Madhe (Grand Jury) e përbërë prej 11 avokatësh dhe një gjyqtari më 5 shkurt 2022 ka nisur një hetim penal kundër ideatorëve dhe ekzekutorëve të kësaj plandemie kriminale, për të cilët në fund do të ngritet një aktakuzë për gjykimin e dënimin e tyre.

Shikoni në video disa dëshmi të prezentuara përpara Jurisë së madhe…

https://www.grand-jury.net/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura