SHERADIN BERISHA: RAPORTI I ‘GK’ PËR KOSOVËN, DHJETOR 2007

Pashtriku.org, 17 korrik 2017: Raporti i plotë i Treshes së Grupit të Kontaktit RAPORTI I PLOTË I TRESHES: ISHINGER, UIZNER, KHARÇENKO (BE, SHBA, RUSI) PËR KOSOVËN I DORËZUAR NË KS TË OKB-së (DHJETOR 2007)

 

 

Lexoni materialin në formatin PDF:
https://pashtriku.org/ngarkimet/dokumentet/Raporti%20i%20GK%20per%20Kosoven%202007.pdf

…………………………
Përgatiti për botim, kryeredaktori i pashtrikut, Sh.Berisha.


 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura