PO FUTEMI NË NJË DIMËR TË ACARTË!

PO FUTEMI NË NJË DIMËR TË ACARTË!

Editori, 06 nëntor 2021

A është ormalen ky akt kriminal edhe me bebe?!

Jo nuk është! Kush mund ta ndalë këtë krim?! Fuqia e njerëzve të lirë! Prandaj ta ngremë zërin sot, sepse kriminelët nuk ndalen dot!

Vala plandemike me kufizime, vaksinim me detyrim dhe “Green pass” për çdo udhëtim po rritet dhe në këtë mënyrë po hymë në një dimër të acartë dhe fatalë për shëndetin dhe lirinë tonë në çdo drejtim!

Njerëz nëse sot, pas gjithë kësaj drame që po përjetojmë, nuk e kuptojmë kah po shkojmë, ta dini që shumë shpejtë keq do të përfundojmë! E keqja shtohet nëse ajo nuk ndalohet! Prandaj reagimi ynë është normalë për t’i thënë kësaj gjëme NDALË!

Ta ndalim sot sepse nesër bëhet vonë!

#ZGJOHUNI!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura